Schneider LC1D25R7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 440V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335287
Kód dodavatele:
LC1D25R7
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
12 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
5,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
440-440 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
440-440 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D25R7 St.25A 1Z +1V 440V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110350074, kód dodavatele LC1D25R7. Schneider LC1D25R7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 440V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25R7 St.25A 1Z +1V 440V je ELPRST0335287.
Interní název produktu
LC1D25R7 St.25A 1Z +1V 440V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 25A, 440 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: