Schneider LC1D25Q7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 380V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335286
Kód dodavatele:
LC1D25Q7
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
12 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
5,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
380-380 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
380-380 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D25Q7 St.25A 1Z +1V 380V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110350067, kód dodavatele LC1D25Q7. Schneider LC1D25Q7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 380V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25Q7 St.25A 1Z +1V 380V je ELPRST0335286.
Interní název produktu
LC1D25Q7 St.25A 1Z +1V 380V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 25 A/690 V AC-3 (11kW@400V). Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 380 V 50/60 Hz ACC cívka, 1Z+1V (v zrcadlení NC), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).