Schneider LC1D25ND Stykač 25A 1'Z' +1'V' 60V DC
Kód zboží:
ELPRST0335284
Kód dodavatele:
LC1D25ND
Technické parametry
Hloubka:
101 mm
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí DC:
60-60 V
Šířka:
45 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
85 mm
LC1D25ND St.25A 1Z +1V 60V DC najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110356878, kód dodavatele LC1D25ND. Schneider LC1D25ND Stykač 25A 1'Z' +1'V' 60V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25ND St.25A 1Z +1V 60V DC je ELPRST0335284.
Interní název produktu
LC1D25ND St.25A 1Z +1V 60V DC
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 25A, 60 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: