Schneider LC1D25M7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 220V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335282
Kód dodavatele:
LC1D25M7
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
12 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
5,5 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
220-220 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
220-220 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D25M7 St.25A 1Z +1V 220V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110349764, kód dodavatele LC1D25M7. Schneider LC1D25M7 Stykač 25A 1'Z' +1'V' 220V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25M7 St.25A 1Z +1V 220V je ELPRST0335282.
Interní název produktu
LC1D25M7 St.25A 1Z +1V 220V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 25 A/690 V AC-3 (11kW@400V). Poskytuje cívku 220 V 50/60 Hz AC, 1 Z + 1 V vestavěné pomocné kontakty (v zrcadlové certifikaci), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).