Schneider LC1D25ED Stykač 25A 1'Z' +1'V' 48V DC
Kód zboží:
ELPRST0335273
Kód dodavatele:
LC1D25ED
3
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
12 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
5,5 kW
Řídící napáj. napětí DC:
48-48 V
Typ ovládacího napětí:
DC
LC1D25ED St.25A 1Z +1V 48V DC najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110356298, kód dodavatele LC1D25ED. Schneider LC1D25ED Stykač 25A 1'Z' +1'V' 48V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25ED St.25A 1Z +1V 48V DC je ELPRST0335273.
Interní název produktu
LC1D25ED St.25A 1Z +1V 48V DC
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 25 A/690 V AC-3 (11kW@400V). Poskytuje cívku 48 V DC s odrušovacím modulem, 1 Z + 1 V vestavěnými pomocnými kontakty (v zrcadlové certifikaci), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).