Schneider KSA630ET450 Napájecí délka 5M 630A
Kód zboží:
ELPROS0668171
Kód dodavatele:
KSA630ET450
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Délka:
5000 mm
Flexibilní:
ne
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
630 A
Počet odbočovacích jednotek:
0
Počet pólů:
4
Počet vodičů (bez uzemnění):
Šířka:
113 mm
Výška:
146 mm
KSA630ET450 Napájecí délka 5M 630A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Jednotka přípojnicového kanálu, výrobce Schneider, EAN 3606480005459, kód dodavatele KSA630ET450. Schneider KSA630ET450 Napájecí délka 5M 630A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA630ET450 Napájecí délka 5M 630A je ELPROS0668171.
Interní název produktu
KSA630ET450 Napájecí délka 5M 630A
Podrobný popis produktu
Canalis - rovné přenos. vedení - 630 A - 5 m -