Schneider KSA630ET430 Napájecí délka 3M 630A
Kód zboží:
ELPROS0668170
Kód dodavatele:
KSA630ET430
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Délka:
3000 mm
Flexibilní:
ne
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
630 A
Počet odbočovacích jednotek:
0
Počet pólů:
4
Počet vodičů (bez uzemnění):
Šířka:
113 mm
Výška:
146 mm
KSA630ET430 Napájecí délka 3M 630A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Jednotka přípojnicového kanálu, výrobce Schneider, EAN 3606480005442, kód dodavatele KSA630ET430. Schneider KSA630ET430 Napájecí délka 3M 630A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA630ET430 Napájecí délka 3M 630A je ELPROS0668170.
Interní název produktu
KSA630ET430 Napájecí délka 3M 630A
Podrobný popis produktu
Canalis - rovné přenos. vedení - 630 A - 3 m -