Schneider KSA630ABDD5 Koncová napájecí skříň 630 A pravá s jištěním
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0668130
Kód dodavatele:
KSA630ABDD5
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
1229 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
630 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
390 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
457 mm
KSA630ABDD5 Koncová napájecí skříň 630 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015835, kód dodavatele KSA630ABDD5. Schneider KSA630ABDD5 Koncová napájecí skříň 630 A pravá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA630ABDD5 Koncová napájecí skříň 630 A je ELPROS0668130.
Interní název produktu
KSA630ABDD5 Koncová napájecí skříň 630 A
Podrobný popis produktu
Canalis-koncová napájecí skříň 630 A pravá s jištěním