Schneider KSA400AE4 Koncová napájecí praporce 400 A
Kód zboží:
ELPROS0668070
Kód dodavatele:
KSA400AE4
Délka:
279,5 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
400 A
Počet pólů:
5
Šířka:
81 mm
Výška:
334 mm
KSA400AE4 Koncová napájecí praporce 400 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480004483, kód dodavatele KSA400AE4. Schneider KSA400AE4 Koncová napájecí praporce 400 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA400AE4 Koncová napájecí praporce 400 je ELPROS0668070.
Interní název produktu
KSA400AE4 Koncová napájecí praporce 400
Podrobný popis produktu
Canalis-koncové napájecí praporce 400 A