Schneider KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A
Kód zboží:
ELPROS0668069
Kód dodavatele:
KSA400ABT4
Délka:
688 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
400 A
Počet pólů:
5
Šířka:
213,5 mm
Výška:
498 mm
KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480004476, kód dodavatele KSA400ABT4. Schneider KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A je ELPROS0668069.
Interní název produktu
KSA400ABT4 Středová napájecí skříň 400 A
Podrobný popis produktu
Canalis-středová napájecí skříň 400 A