Schneider KSA400ABGD4 Koncová napájecí skříň 400 A levá s jištěním
Kód zboží:
ELPROS0668067
Kód dodavatele:
KSA400ABGD4
Délka:
860 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
400 A
Počet pólů:
4
Šířka:
276 mm
Výška:
393 mm
KSA400ABGD4 Koncová napájecí skříň 400 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015958, kód dodavatele KSA400ABGD4. Schneider KSA400ABGD4 Koncová napájecí skříň 400 A levá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA400ABGD4 Koncová napájecí skříň 400 A je ELPROS0668067.
Interní název produktu
KSA400ABGD4 Koncová napájecí skříň 400 A
Podrobný popis produktu
Canalis-koncová napájecí skříň 400 A levá s jištěním