Schneider KSA400ABDD5 Koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním
Kód zboží:
ELPROS0668066
Kód dodavatele:
KSA400ABDD5
Délka:
860 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
400 A
Počet pólů:
4
Šířka:
276 mm
Výška:
346 mm
KSA400ABDD5 Koncová napájecí skříň 400 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015941, kód dodavatele KSA400ABDD5. Schneider KSA400ABDD5 Koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA400ABDD5 Koncová napájecí skříň 400 A je ELPROS0668066.
Interní název produktu
KSA400ABDD5 Koncová napájecí skříň 400 A
Podrobný popis produktu
Canalis-koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním