Schneider KSA400ABDD4 Koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0668065
Kód dodavatele:
KSA400ABDD4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
860 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
400 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
276 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
346 mm
KSA400ABDD4 Koncová napájecí skříň 400 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015934, kód dodavatele KSA400ABDD4. Schneider KSA400ABDD4 Koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA400ABDD4 Koncová napájecí skříň 400 A je ELPROS0668065.
Interní název produktu
KSA400ABDD4 Koncová napájecí skříň 400 A
Podrobný popis produktu
Canalis-koncová napájecí skříň 400 A pravá s jištěním