Schneider KSA250AE4 Koncové napájecí praporce 250 A
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0668018
Kód dodavatele:
KSA250AE4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
261,5 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
250 A
Počet pólů:
5
Provedení:
jednoduché
Šířka:
81 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
294 mm
KSA250AE4 Koncové napájecí praporce 250 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480004049, kód dodavatele KSA250AE4. Schneider KSA250AE4 Koncové napájecí praporce 250 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA250AE4 Koncové napájecí praporce 250 je ELPROS0668018.
Interní název produktu
KSA250AE4 Koncové napájecí praporce 250
Podrobný popis produktu
Canalis-koncové napájecí praporce 250 A