Schneider KSA250ABT4 Středová napájecí skříň 250 A
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0668017
Kód dodavatele:
KSA250ABT4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
585 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
250 A
Počet pólů:
5
Provedení:
jednoduché
Šířka:
173,5 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
436 mm
KSA250ABT4 Středová napájecí skříň 250 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480004032, kód dodavatele KSA250ABT4. Schneider KSA250ABT4 Středová napájecí skříň 250 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA250ABT4 Středová napájecí skříň 250 A je ELPROS0668017.
Interní název produktu
KSA250ABT4 Středová napájecí skříň 250 A
Podrobný popis produktu
Canalis-středová napájecí skříň 250 A