Schneider KSA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A
Kód zboží:
ELPROS0668007
Kód dodavatele:
KSA100AB4
Délka:
390 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
100 A
Počet pólů:
5
Šířka:
112 mm
Výška:
212 mm
KSA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003899, kód dodavatele KSA100AB4. Schneider KSA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A je ELPROS0668007.
Interní název produktu
KSA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 100 A - montáž vlevo nebo vpravo