Schneider KSA1000ED4081 Rovná délka 0.8M 1O 1000A
Kód zboží:
ELPROS0667993
Kód dodavatele:
KSA1000ED4081
Délka:
0,8 m
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet odbočovacích jednotek:
1
Počet pólů:
5
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Stupeň krytí (IP):
IP55
KSA1000ED4081 Rovná délka 0.8M 1O 1000A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vertikální Jednotka přípojnicového kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003783, kód dodavatele KSA1000ED4081. Schneider KSA1000ED4081 Rovná délka 0.8M 1O 1000A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ED4081 Rovná délka 0.8M 1O 1000A je ELPROS0667993.
Interní název produktu
KSA1000ED4081 Rovná délka 0.8M 1O 1000A
Podrobný popis produktu
Canalis - rovná délka - 63 A - 6 vývodů