Schneider KSA1000AE4 Koncové napájecí praporce 1000 A
Kód zboží:
ELPROS0667963
Kód dodavatele:
KSA1000AE4
Délka:
338 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet pólů:
4
Šířka:
290 mm
Výška:
370 mm
KSA1000AE4 Koncové napájecí praporce 100 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003493, kód dodavatele KSA1000AE4. Schneider KSA1000AE4 Koncové napájecí praporce 1000 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000AE4 Koncové napájecí praporce 100 je ELPROS0667963.
Interní název produktu
KSA1000AE4 Koncové napájecí praporce 100
Podrobný popis produktu
Canalis - přípojnicová napájecí skříň 1000A