Schneider KSA1000ABT4 Středová napájecí skříň 1000 A
Kód zboží:
ELPROS0667962
Kód dodavatele:
KSA1000ABT4
Délka:
1101 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet pólů:
4
Šířka:
411 mm
Výška:
563 mm
KSA1000ABT4 Středová napájecí skříň 1000 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003486, kód dodavatele KSA1000ABT4. Schneider KSA1000ABT4 Středová napájecí skříň 1000 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ABT4 Středová napájecí skříň 1000 je ELPROS0667962.
Interní název produktu
KSA1000ABT4 Středová napájecí skříň 1000
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 1000 A - středová montáž