Schneider KSA1000ABGD4 Koncová napájecí skříň 1000 A levá s jištěním
Kód zboží:
ELPROS0667960
Kód dodavatele:
KSA1000ABGD4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Délka:
1229 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Šířka:
470 mm
Výška:
500 mm
KSA1000ABGD4 Koncová napájecí skříň 1000 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015866, kód dodavatele KSA1000ABGD4. Schneider KSA1000ABGD4 Koncová napájecí skříň 1000 A levá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ABGD4 Koncová napájecí skříň 1000 je ELPROS0667960.
Interní název produktu
KSA1000ABGD4 Koncová napájecí skříň 1000
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 1000 A