Schneider KSA1000ABG4 Koncová napájecí skříň 1000A
Kód zboží:
ELPROS0667959
Kód dodavatele:
KSA1000ABG4
Délka:
1229 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet pólů:
4
Šířka:
470 mm
Výška:
500 mm
KSA1000ABG4 Koncová napájecí skříň 1000A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003479, kód dodavatele KSA1000ABG4. Schneider KSA1000ABG4 Koncová napájecí skříň 1000A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ABG4 Koncová napájecí skříň 1000A je ELPROS0667959.
Interní název produktu
KSA1000ABG4 Koncová napájecí skříň 1000A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 1000 A - montáž vlevo