Schneider KSA1000ABDD4 Koncová napájecí skříň 1000A pravá s jištěním
Kód zboží:
ELPROS0667957
Kód dodavatele:
KSA1000ABDD4
Délka:
1229 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
690-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet pólů:
4
Šířka:
470 mm
Výška:
457 mm
KSA1000ABDD4 Koncová napájecí skříň 1000 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606485015859, kód dodavatele KSA1000ABDD4. Schneider KSA1000ABDD4 Koncová napájecí skříň 1000A pravá s jištěním nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ABDD4 Koncová napájecí skříň 1000 je ELPROS0667957.
Interní název produktu
KSA1000ABDD4 Koncová napájecí skříň 1000
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 1000 A