Schneider KSA1000ABD4 Koncová napájecí skříň 1000A pravá
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667956
Kód dodavatele:
KSA1000ABD4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
753 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
1000 A
Počet pólů:
5
Provedení:
jednoduché
Šířka:
370 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
500 mm
KSA1000ABD4 Koncová napájecí skříň 1000A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003462, kód dodavatele KSA1000ABD4. Schneider KSA1000ABD4 Koncová napájecí skříň 1000A pravá nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSA1000ABD4 Koncová napájecí skříň 1000A je ELPROS0667956.
Interní název produktu
KSA1000ABD4 Koncová napájecí skříň 1000A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KSA - 1000 A - montáž vpravo