Schneider KNT63AB4 Koncová napájecí skříň 63 A
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667947
Kód dodavatele:
KNT63AB4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
265 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
63 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
71 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
92 mm
KNT63AB4 Koncová napájecí skříň 63 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003394, kód dodavatele KNT63AB4. Schneider KNT63AB4 Koncová napájecí skříň 63 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNT63AB4 Koncová napájecí skříň 63 A je ELPROS0667947.
Interní název produktu
KNT63AB4 Koncová napájecí skříň 63 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KNT - 63 A - montáž vlevo nebo vpravo