Schneider KNB16CM2H Vývodní skříň 16A L N PE
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667925
Kód dodavatele:
KNB16CM2H
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
79 mm
Jištění:
minijistič (MCB)
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
16 A
Počet dalších zásuvek:
0
Počet pólů:
4
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Počet zásuvek CEE:
S nastavením:
ne
Šířka:
70 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Typ větvení:
kanálové vedení
Typ zásuvek:
jiné
Výběr fáze:
ano
Výška:
172 mm
KNB16CM2H Vývodní skříň 16A L N PE najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003288, kód dodavatele KNB16CM2H. Schneider KNB16CM2H Vývodní skříň 16A L N PE nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNB16CM2H Vývodní skříň 16A L N PE je ELPROS0667925.
Interní název produktu
KNB16CM2H Vývodní skříň 16A L N PE
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor s C60 - 16 A - volba fáze - L+N+PE - IP42