Schneider KNA63ABT4 Středová napájecí skříň 63 A
Kód zboží:
ELPROS0667908
Kód dodavatele:
KNA63ABT4
Délka:
535 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
63 A
Šířka:
71 mm
Výška:
92 mm
KNA63ABT4 Středová napájecí skříň 63 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003189, kód dodavatele KNA63ABT4. Schneider KNA63ABT4 Středová napájecí skříň 63 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNA63ABT4 Středová napájecí skříň 63 A je ELPROS0667908.
Interní název produktu
KNA63ABT4 Středová napájecí skříň 63 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KNA - 63 A - středová montáž