Schneider KNA160ABT4 Středová napájecí skříň 160 A
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667897
Kód dodavatele:
KNA160ABT4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
698 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
160 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
122 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
243 mm
KNA160ABT4 Středová napájecí skříň 160 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003080, kód dodavatele KNA160ABT4. Schneider KNA160ABT4 Středová napájecí skříň 160 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNA160ABT4 Středová napájecí skříň 160 A je ELPROS0667897.
Interní název produktu
KNA160ABT4 Středová napájecí skříň 160 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KNA - 160 A - středová montáž