Schneider KNA160AB4 Koncová napájecí skříň 160 A
Kód zboží:
ELPROS0667896
Kód dodavatele:
KNA160AB4
Délka:
356 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
160 A
Šířka:
130 mm
Výška:
185 mm
KNA160AB4 Koncová napájecí skříň 160 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480003073, kód dodavatele KNA160AB4. Schneider KNA160AB4 Koncová napájecí skříň 160 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNA160AB4 Koncová napájecí skříň 160 A je ELPROS0667896.
Interní název produktu
KNA160AB4 Koncová napájecí skříň 160 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KNA - 160 A - montáž vlevo nebo vpravo