Schneider KNA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667887
Kód dodavatele:
KNA100AB4
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
340 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-500 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
100 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
112 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
127 mm
KNA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002991, kód dodavatele KNA100AB4. Schneider KNA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KNA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A je ELPROS0667887.
Interní název produktu
KNA100AB4 Koncová napájecí skříň 100 A
Podrobný popis produktu
Canalis - napájecí skříň pro KNA - 100 A - montáž vlevo nebo vpravo