Schneider KBC16DCF40 16A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667840
Kód dodavatele:
KBC16DCF40
Délka:
205 mm
Jištění:
válcová pojistka
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
16 A
Počet pólů:
5
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Počet zásuvek CEE:
S nastavením:
ne
Šířka:
38 mm
Výška:
68 mm
KBC16DCF40 16A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002328, kód dodavatele KBC16DCF40. Schneider KBC16DCF40 16A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC16DCF40 16A vývodní konektor je ELPROS0667840.
Interní název produktu
KBC16DCF40 16A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní jednotka pro pojistky NF - 8,5x31,5 - 16 A