Schneider KBC16DCF21 16A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667839
Kód dodavatele:
KBC16DCF21
Délka:
168 mm
Jištění:
válcová pojistka
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
16 A
Počet pólů:
3
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Šířka:
33 mm
Výška:
53 mm
KBC16DCF21 16A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002281, kód dodavatele KBC16DCF21. Schneider KBC16DCF21 16A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC16DCF21 16A vývodní konektor je ELPROS0667839.
Interní název produktu
KBC16DCF21 16A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní jednotka pro pojistky NF - 8,5x31,5 - 16 A - volba fáze