Schneider KBC16DCB40 16A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667838
Kód dodavatele:
KBC16DCB40
Délka:
205 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
16 A
Počet pólů:
5
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Šířka:
38 mm
Výška:
68 mm
KBC16DCB40 16A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002267, kód dodavatele KBC16DCB40. Schneider KBC16DCB40 16A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC16DCB40 16A vývodní konektor je ELPROS0667838.
Interní název produktu
KBC16DCB40 16A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 16A - bez ochrany - 3L+N + PE