Schneider KBC16DCB21 16A vývodní konektor
ks
Zadávejte násobky 10 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667837
Kód dodavatele:
KBC16DCB21
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
168 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
16 A
Počet dalších zásuvek:
0
Počet pólů:
3
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Počet zásuvek CEE:
S nastavením:
ano
Šířka:
33 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Typ větvení:
kanálové vedení
Typ zásuvek:
jiné
Výběr fáze:
ano
Výška:
53 mm
KBC16DCB21 16A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002229, kód dodavatele KBC16DCB21. Schneider KBC16DCB21 16A vývodní konektor nabízíme od 10 ks. Kód EMAS KBC16DCB21 16A vývodní konektor je ELPROS0667837.
Interní název produktu
KBC16DCB21 16A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 16A - volba fáze bez ochrany