Schneider KBC10DCS201 10A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667831
Kód dodavatele:
KBC10DCS201
Délka:
55 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
10 A
S nastavením:
ne
Šířka:
12,5 mm
Typ větvení:
zásuvka
Výška:
42 mm
KBC10DCS201 10A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002120, kód dodavatele KBC10DCS201. Schneider KBC10DCS201 10A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC10DCS201 10A vývodní konektor je ELPROS0667831.
Interní název produktu
KBC10DCS201 10A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 10A - pevná polarita - s kabelem - L2 + N