Schneider KBC10DCC211 10A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667829
Kód dodavatele:
KBC10DCC211
Délka:
1000 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
10 A
Šířka:
62 mm
Typ větvení:
zásuvka
Výška:
60 mm
KBC10DCC211 10A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002090, kód dodavatele KBC10DCC211. Schneider KBC10DCC211 10A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC10DCC211 10A vývodní konektor je ELPROS0667829.
Interní název produktu
KBC10DCC211 10A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 10A - volba fáze - s kabelem 1m