Schneider KBC10DCB40 10A vývodní konektor
Kód zboží:
ELPROS0667828
Kód dodavatele:
KBC10DCB40
Délka:
1000 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
10 A
Počet pólů:
5
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Šířka:
62 mm
Typ větvení:
kanálové vedení
Výška:
60 mm
KBC10DCB40 10A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002083, kód dodavatele KBC10DCB40. Schneider KBC10DCB40 10A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC10DCB40 10A vývodní konektor je ELPROS0667828.
Interní název produktu
KBC10DCB40 10A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 10A - volba fáze - 3L+N+PE