Schneider KBC10DCB20 10A vývodní konektor
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0667827
Kód dodavatele:
KBC10DCB20
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Canalis
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
1000 mm
Jištění:
bez
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-400 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
10 A
Počet dalších zásuvek:
0
Počet pólů:
3
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Počet zásuvek CEE:
S nastavením:
ano
Šířka:
62 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Typ větvení:
kanálové vedení
Typ zásuvek:
jiné
Výběr fáze:
ano
Výška:
60 mm
KBC10DCB20 10A vývodní konektor najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Vývodní skříň pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480002076, kód dodavatele KBC10DCB20. Schneider KBC10DCB20 10A vývodní konektor nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KBC10DCB20 10A vývodní konektor je ELPROS0667827.
Interní název produktu
KBC10DCB20 10A vývodní konektor
Podrobný popis produktu
Canalis - vývodní konektor 10A - volba fáze - L+N+PE