Schneider CAD50FE7 POMOCNÝ Stykač, 5'Z' 115V 50/60Hz
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0334677
Kód dodavatele:
CAD50FE7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys
Technické parametry
Hloubka:
93 mm
Jmenovitý proud spínače:
0,005 A
Jmenovitý provozní proud:
10 A
Počet pom. přepínacích kontaktů:
0
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
0
Počet pom. spínacích kontaktů:
5
Provozní napětí AC 50 Hz:
690-690 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
690-690 V
Provozní proud Ie, 400V:
10 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Rozhraní:
ne
S LED indikací:
ne
Šířka:
45 mm
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ připojení pom. obvodu:
šroubové připojení
Vhodné pro ruční ovládání:
Výška:
77 mm
Způsob montáže:
Na DIN lištu/šroubem
CAD50FE7 Pom.Sty.,5'Z' 115V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Pomocný stykač, relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110403046, kód dodavatele CAD50FE7. Schneider CAD50FE7 POMOCNÝ Stykač, 5'Z' 115V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS CAD50FE7 Pom.Sty.,5'Z' 115V je ELPRST0334677.
Interní název produktu
CAD50FE7 Pom.Sty.,5'Z' 115V
Podrobný popis produktu
TeSys D ovl. relé, 5Z, 690 V, 115 V AC standard cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: kontrolní relé - označení přístroje: CAD - použití stykače: ovládací obvod - kategorie použití: AC-14, AC-15, DC-13 - složení kontaktů: 5 Z. Výhody: .. Apl