Schneider A9A15035 ZÁS.PC 2P S UZEM.10/16A VDE+SIGNALKA
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0673746
Kód dodavatele:
A9A15035
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Acti 9
Technické parametry
Jmenovité napětí:
250 V
Jmenovitý proud:
16 A
Krycí víčko:
ne
Modulární šířka:
2,5
Ochranný kontakt.:
zemnící svorky
Provedení:
jiné
S dětskou ochranou:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ napětí:
AC
Vestavěná hloubka:
63 mm