S204M-Z35UC jistič 4P 35A char. Z ABB 2CDS274061R0548
Kód zboží:
ELOSOS0774263
Kód dodavatele:
2CDS274061R0548
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
35 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
17,12 W
S204M-Z35UC Čtyřpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614437946, kód dodavatele 2CDS274061R0548. S204M-Z35UC jistič 4P 35A char. Z ABB 2CDS274061R0548 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-Z35UC Čtyřpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774263.
Interní název produktu
S204M-Z35UC Čtyřpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S204M-Z35UC; Čtyřpólový jistič; jmenovitý proud In: 35A; Charakteristika: Z; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V