S204M-Z30UC jistič 4P 30A char. Z ABB 2CDS274061R0528
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0774260
Kód dodavatele:
2CDS274061R0528
Technické parametry
Charakteristika:
Z
Frekvence.:
50-60 Hz
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Instalace pod omítku:
ne
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
30 A
Kategorie přepětí:
3
Modulární šířka:
4
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Počet chráněných pólů:
4
Počet pólů (celkem):
Pro průřez pevného vodiče:
0,75-35 mm2
Průřez vícežilového připojení:
0,75-25 mm2
Spínající N vodič:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň znečištění:
3
Třída omezení proudu:
Typ napětí:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
12,52 W
S204M-Z30UC Čtyřpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614437922, kód dodavatele 2CDS274061R0528. S204M-Z30UC jistič 4P 30A char. Z ABB 2CDS274061R0528 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-Z30UC Čtyřpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774260.
Interní název produktu
S204M-Z30UC Čtyřpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S204M-Z30UC; Čtyřpólový jistič; jmenovitý proud In: 30A; Charakteristika: Z; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V