S204M-Z10 4 fázový jistič 10 A char. Z 10kA ABB 2CDS274001R0428
Kód zboží:
ELOSOS0773997
Kód dodavatele:
2CDS274001R0428
Technické parametry
Charakteristika:
Z
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
10 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
15 kA
Ztrátový výkon:
10,8 W
S204M-Z10 4 fáz. jistič, jm. proud 10 A, najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4016779601979, kód dodavatele 2CDS274001R0428. S204M-Z10 4 fázový jistič 10 A char. Z 10kA ABB 2CDS274001R0428 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-Z10 4 fáz. jistič, jm. proud 10 A, je ELOSOS0773997.
Interní název produktu
S204M-Z10 4 fáz. jistič, jm. proud 10 A,
Podrobný popis produktu
S204M-Z10; 4 fázový jistič, jmenovitý proud In: 10 A, vypínací charakteristika: Z, vypínací schopnost Icn: 10 kA