S204M-K40UC jistič 4P 40A char. K ABB 2CDS274061R0557
Kód zboží:
ELOSOS0774264
Kód dodavatele:
2CDS274061R0557
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
40 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
15,04 W
S204M-K40UC Čtyřpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614437731, kód dodavatele 2CDS274061R0557. S204M-K40UC jistič 4P 40A char. K ABB 2CDS274061R0557 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-K40UC Čtyřpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774264.
Interní název produktu
S204M-K40UC Čtyřpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S204M-K40UC; Čtyřpólový jistič; jmenovitý proud In: 40A; Charakteristika: K; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V