S204M-K16UC jistič 4P 16A char. K ABB 2CDS274061R0467
Kód zboží:
ELOSOS0774253
Kód dodavatele:
2CDS274061R0467
Technické parametry
Charakteristika:
K
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
16 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
8,92 W
S204M-K16UC Čtyřpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614437670, kód dodavatele 2CDS274061R0467. S204M-K16UC jistič 4P 16A char. K ABB 2CDS274061R0467 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-K16UC Čtyřpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774253.
Interní název produktu
S204M-K16UC Čtyřpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S204M-K16UC; Čtyřpólový jistič; jmenovitý proud In: 16A; Charakteristika: K; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V