S204M-B32UC jistič 4P 32A char. B ABB 2CDS274061R0325
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0774240
Kód dodavatele:
2CDS274061R0325
Technické parametry
Charakteristika:
B
Frekvence.:
50-60 Hz
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Instalace pod omítku:
ne
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
32 A
Kategorie přepětí:
3
Modulární šířka:
4
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Počet chráněných pólů:
4
Počet pólů (celkem):
Pro průřez pevného vodiče:
0,75-35 mm2
Průřez vícežilového připojení:
0,75-25 mm2
Spínající N vodič:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň znečištění:
3
Třída omezení proudu:
Typ napětí:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
15,4 W
S204M-B32UC Čtyřpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614437311, kód dodavatele 2CDS274061R0325. S204M-B32UC jistič 4P 32A char. B ABB 2CDS274061R0325 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S204M-B32UC Čtyřpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774240.
Interní název produktu
S204M-B32UC Čtyřpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S204M-B32UC; Čtyřpólový jistič; jmenovitý proud In: 32A; Charakteristika: B; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V