S203M-K25UC Jistič 3p 25A char. K ABB 2CDS273061R0517
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0774200
Kód dodavatele:
2CDS273061R0517
Technické parametry
Charakteristika:
K
Frekvence.:
50-60 Hz
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Instalace pod omítku:
ne
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
25 A
Kategorie přepětí:
3
Modulární šířka:
3
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Počet chráněných pólů:
Počet pólů (celkem):
Pro průřez pevného vodiče:
0,75-35 mm2
Průřez vícežilového připojení:
0,75-25 mm2
Spínající N vodič:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň znečištění:
Třída omezení proudu:
Typ napětí:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
Ztrátový výkon:
8,43 W
S203M-K25UC Trojpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614435478, kód dodavatele 2CDS273061R0517. S203M-K25UC Jistič 3p 25A char. K ABB 2CDS273061R0517 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S203M-K25UC Trojpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774200.
Interní název produktu
S203M-K25UC Trojpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S203M-K25UC; Trojpólový jistič; jmenovitý proud In: 25A; Charakteristika: K; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V