S203M-C63UC Jistič 3p 63A char. C ABB 2CDS273061R0634
Kód zboží:
ELOSOS0774281
Kód dodavatele:
2CDS273061R0634
Technické parametry
Charakteristika:
C
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
63 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
25 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
6 kA
Ztrátový výkon:
16,77 W
S203M-C63UC Trojpólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614435294, kód dodavatele 2CDS273061R0634. S203M-C63UC Jistič 3p 63A char. C ABB 2CDS273061R0634 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S203M-C63UC Trojpólový jistič jm. proud je ELOSOS0774281.
Interní název produktu
S203M-C63UC Trojpólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S203M-C63UC; Trojpólový jistič; jmenovitý proud In: 63A; Charakteristika: C; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V