S202M-K20UC Jistič 2P 20A char. K ABB 2CDS272061R0487
Kód zboží:
ELOSOS0774134
Kód dodavatele:
2CDS272061R0487
Technické parametry
Charakteristika:
K
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
20 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
10 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
15 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
15 kA
Ztrátový výkon:
6,14 W
S202M-K20UC Dvoupólový jistič jm. proud najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4013614433245, kód dodavatele 2CDS272061R0487. S202M-K20UC Jistič 2P 20A char. K ABB 2CDS272061R0487 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S202M-K20UC Dvoupólový jistič jm. proud je ELOSOS0774134.
Interní název produktu
S202M-K20UC Dvoupólový jistič jm. proud
Podrobný popis produktu
S202M-K20UC; Dvoupólový jistič; jmenovitý proud In: 20A; Charakteristika: K; DC: 220 / 440 V DC, AC: 253 / 440V