ABB S201M-Z20NA jistič 1F odpojení N vodiče (1+NA) 20 A char. Z 10kA
Kód zboží:
ELOSOS0774015
Kód dodavatele:
2CDS271103R0488
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
230 V
Jmenovitý proud:
20 A
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
ne
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
6 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
15 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
15 kA
Ztrátový výkon:
4,8 W
S201M-Z20NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4016779600217, kód dodavatele 2CDS271103R0488. ABB S201M-Z20NA jistič 1F odpojení N vodiče (1+NA) 20 A char. Z 10kA nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S201M-Z20NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod je ELOSOS0774015.
Interní název produktu
S201M-Z20NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod
Podrobný popis produktu
S201M-Z20NA; 1 fázový jistič s odpojením nulového vodiče (1+NA), jmenovitý proud In: 20 A, vypínací charakteristika: Z, vypínací schopnost Icn: 10 kA