ABB S201M-Z10NA jistič 1F odpojení N vodiče (1+NA) 10 A char. Z 10kA
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0774013
Kód dodavatele:
2CDS271103R0428
Technické parametry
Charakteristika:
Z
Frekvence.:
50-60 Hz
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Instalace pod omítku:
ne
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
230 V
Jmenovitý proud:
10 A
Kategorie přepětí:
3
Modulární šířka:
2
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Počet chráněných pólů:
1
Počet pólů (celkem):
2
Pro průřez pevného vodiče:
0,75-35 mm2
Průřez vícežilového připojení:
0,75-25 mm2
Spínající N vodič:
ano
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň znečištění:
3
Třída omezení proudu:
Typ napětí:
AC
Vestavěná hloubka:
69 mm
Výbuchu odolný:
ne
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
6 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
10 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
15 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
15 kA
Ztrátový výkon:
5,4 W
S201M-Z10NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce ABB, EAN 4016779600170, kód dodavatele 2CDS271103R0428. ABB S201M-Z10NA jistič 1F odpojení N vodiče (1+NA) 10 A char. Z 10kA nabízíme od 1 ks. Kód EMAS S201M-Z10NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod je ELOSOS0774013.
Interní název produktu
S201M-Z10NA 1 fáz. jistič s od. nul. vod
Podrobný popis produktu
S201M-Z10NA; 1 fázový jistič s odpojením nulového vodiče (1+NA), jmenovitý proud In: 10 A, vypínací charakteristika: Z, vypínací schopnost Icn: 10 kA